2013. febr. 25.

Ma is csengetett a postás. :) Végre megérkezett a nyakláncomhoz a karkötő is. Ami szintén meseszép és szintén szerelmes vagyok belé. Így már tökéletes a szettem. Az elefántok nagyon cukik, s az biztos hogy nem sokan mászkálnak ilyesmivel. :)
Azt hiszem pénteken avatom fel őket. Áááá, úgysem tudok addig várni. :)


Update: A karkötőn a nagy szív kinyitható, így beletehetem a szerelmem képét. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése