Ma is csengetett a postás. :) Végre megérkezett a nyakláncomhoz a karkötő is. Ami szintén meseszép és szintén szerelmes vagyok belé. Így már tökéletes a szettem. Az elefántok nagyon cukik, s az biztos hogy nem sokan mászkálnak ilyesmivel. :)
Update: A karkötőn a nagy szív kinyitható, így beletehetem a szerelmem képét. :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése