Katja's Style
Beauty and fashion blog
2013. febr. 17.
Kifejezetten örülök neki, hogy manapság nem az unalmas, egyszínű és visszafogott körömlakkok mennek. Ezért ezen a pihenős, tanulós vasárnapon is kétszínűre lakkoztam a körmeimet.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése