Barátnőmtől
kaptam ma egy nyakláncot és egy pár baglyos fülbevalót ajándékba.
Régebben nem szerettem a baglyos cuccokat, de mostanában valahogy
megtetszettek. A lánc is és a fülbevaló is kézzel készített. Aranyos
mindkettő, biztosan fogom hordani őket. :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése