2013. febr. 15.

Barátnőmtől kaptam ma egy nyakláncot és egy pár baglyos fülbevalót ajándékba. Régebben nem szerettem a baglyos cuccokat, de mostanában valahogy megtetszettek. A lánc is és a fülbevaló is kézzel készített. Aranyos mindkettő, biztosan fogom hordani őket. :)


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése