2013. márc. 28.

2013. márc. 24.

Kaptam szépséges karkötőt, mert egy angyal vagyok és mert megérdemlem. Már régóta szerettem volna Thomas Sabo Charm karkötőt, de eddig sosem vettem rá magamat, hogy megvegyem. Még jó hogy nem, mert most egy angyalszárnyasat kaptam. Alig várom már, hogy vegyek rá újabb és újabb medálokat. Azonban azt nem tudom eldönteni, hogy színes vagy sima ezüst mintákat szeretnék rá. A nagy napon pedig (ami április. 20-án lesz) már ezzel szeretnék villogni. :)
Furcsa, hogy mennyire egyszerű ez a karkötő, s egy-egy szettet mégis mennyire fel tud dobni. Imádom. Egyszerű, de tökéletes. :)

2013. márc. 19.

Nagyon szeretek utazni és amikor lehetőségem van rá, megyek is. A hosszú hétvégéket is igyekszem kihasználni. Ha tehetem repülővel megyek, mert nem szeretek túl sokat egy helyben ülni és amúgy is imádom, amikor felszáll a gép. Plusz ha szép idő van ( s ablak mellett ülök), akkor nézegethetem a szép tájakat. Most Prágába mentünk a hosszú hétvégére. Bár a hideg idő miatt nem éppen a csinosság volt az elsődleges szempontom a csomagolásnál, hanem inkább az, hogy ne fázzak meg. Itthonról még kénytelen voltam hótaposóban elindulni, aztán nem is bántam, hogy bundás csizma van nálam. Mivel inkább kint sétálgattunk, ezért a ruháimról nem nagyon készült kép, de a repülős outfitet megosztom veletek mindenképp.

2013. márc. 11.

Hajkiegyenesítés

Vártam, mert nem akartam elhinni, hogy ilyen van (illetve a munka mellett most nagyon kevés időm maradt). Egy hete voltam a hajkiegyenesítésen ebben a szalonban. Két kedves, aranyos és figyelmes fodrász készítette a hajamat, így viszonylag rövid idő alatt végeztünk.

2013. márc. 3.

Kedd este rendeltem a BB Krém oldalról, s csütörtökön délelőtt már itt is volt minden. Nem ez volt az első rendelésem, de BB krémen kívül mást még nem vettem tőlük.