Rendszeresen benézek a Müllerbe, s ha ott járok a dekorkozmetikumokat mindig végignézem. Mikor megláttam, hogy a NYC bizonyos termékei akciósak, gondoltam megérnek egy próbát. Mert ha nem válnának be, akkor sem fizettem értük sokat. Az Ultra Last ajakrúzsok majdnem fél áron voltak és úgy gondoltam, hogy 305 Ft-ért simán megéri néhány színt választani. Mindig féltem a piros színtől szájon, de úgy éreztem most bevállalom és két árnyalat került a kosaramba.
Az egyik egy világosabb árnyalat (402, Red Flame), amely kicsit csillámos. A másik pedig kicsit sötétebb és intenzívebb (404, Air Kiss). Ma már nem próbáltam ki őket (ami csak félig igaz, mert a nyelvtanáromhoz menvén az egyikből kentem kicsit a számra, s megjegyezte, hogy ez a piros szín jól áll nekem). Majd holnap lesz a rendes próbája, kiderül mennyit bír (főleg, hogy a szakmámból kifolyólag sokat beszélek és hamar kopik minden).
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése