Kedd este rendeltem a BB Krém oldalról, s csütörtökön délelőtt már itt is volt minden. Nem ez volt az első rendelésem, de BB krémen kívül mást még nem vettem tőlük.
A bőröm annyira nem vészes (mint amilyennek én látom), ezt meg szokta erősíteni rendszeresen a kozmetikusom is. Vannak pattanásaim, előbukkan néha egy-egy, én mégis úgy érzem, hogy szélmalom harcot vívok ellenük. Szóval úgy gondoltam kipróbálom én azt a híres Zamian gold cacao maskot. Főleg azért, mert az illatára is kíváncsi voltam. Csokit kenni az arcomra? Nyamm.
Rengeteget olvastam róla újra és újra visszatértem a honlapra, nézegettem, gugliztam ezerrel és megszületett az elhatározás. Ki kell próbálnom.
Megrendeltem mellé a Zamian kakós szappant és a Zamian kamliás szappant is.
Megrendeltem mellé a Zamian kakós szappant és a Zamian kamliás szappant is.
Első este ki is próbáltam az előírásnak megfelelően. Lemostam az arcomat
a kakaós szappannal, majd rákentem a csokis maszkot. Imádtam az illatát
és tetszenek benne a kis csillogó arany szemcsék is. Mivel nem lépett
fel hőérzet, ezért 15-20 percig rajta hagytam az arcomon, lemostam és
utána a kaméliás szappant is használtam. Furcsa, mert mindkét szappan
illata mogyoróra emlékeztetett. S olyat tapasztaltam velük, amit eddig
korábban semmiféle lemosónál sem. Másik arctisztítóknál a bőröm csúszott
tisztítás után. Nem zsíros módon csúszott, hanem csúszott. Simán. Most
pedig mintha inkább taszítana mindent a bőrömről. Bízom ezekben a
szerekben, s remélem lesz hatása is. Előtte-utána képpel majd
jelentkezem, de most nem látom értelmét semmiféle előtte képnek.
Rendeltem egy Suiskin mitesszer eltávolító szérumot is. Próba ma.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése