Katja's Style
Beauty and fashion blog
2013. febr. 19.
Ma jött a postás és hozott két csomagot is. Megérkezett a várva várt Betsey Johnson nyakláncom. (Most már sajnos csak a karkötőt kell kivárnom.) El sem akartam hinni, hogy ilyen hamar megjött és holnap fel is avathatom.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése