2013. febr. 19.

Ma jött a postás és hozott két csomagot is. Megérkezett a várva várt Betsey Johnson nyakláncom. (Most már sajnos csak a karkötőt kell kivárnom.) El sem akartam hinni, hogy ilyen hamar megjött és holnap fel is avathatom.





Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése