Szerintem kétféle ember van. Az egyik, aki DM-ben vásárol, a másik aki a Rossmannban. :) Én DM-es vagyok. Valahogy mindig az esett útba nekem, s van néhány saját márkás termékük, amelyet kifejezetten szeretek, ragaszkodom hozzájuk, ezért visszajáró vendég vagyok. Mostanában viszont be-benéztem a Rossmanba is és vettem egy saját márkás, Lovely pirosítót, és púdert. Kifejezetten elégedett vagyok velük (de sajnos nem volt időm posztot írni róluk). Ma azért ugrottam be, mert láttam a reklámújságjukban, hogy a Maybelline The Rocket Volum' Express szempillaspirál akciósan olcsóbb, mint bármelyik másik drogériában. De mikor megláttam, hogy a Lovely termékekre 25% kedvezmény van, elkezdtem ott nézelődni. S milyen jól tettem. Keresem a tökéletes szempillaspirált, s természetesen az összesnek a keféjét végignéztem. Találtam egy iszonyatosan jó, dundi keféjűt. Meg is vettem rögtön, főleg mivel az volt ráírva, hogy műszempilla hatás. 485 Ft-ért pedig egy próbát megér. Holnap teszek egy próbát, s meglátom beválik-e. Ha kibírja a munkaidő végét, akkor bevásárolok belőle. :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése