Mostanában rendeltem pár új terméket az Avon katalógusból. Alapjában véve nem szeretem az Avonos dolgokat. Egy szempillaspirálom van, amit rendszeresen rendelek, mert nagyon bevált. Azon kívül nyáron szoktam testpermetet rendelni, illetve egyszer-egyszer egy szájfényt vagy rúzst. Azonban azokat sem szeretem annyira, mert katalógusban nem látom az igazi színüket, így melléfogás is lehet az egész. Ennek a visszaküldözgetősdinek pedig nem vagyok a híve.
