2013. febr. 16.

Ma vásároltam. Főleg a tavaszi ruhákra voltam ráállva. Gondoltam, talán ha veszek párat, akkor előbb fog jönni a tavasz is. :) S előre gondolkodom, mert (pont) egy hónap múlva megyünk pár napra Prágába, majd két hónap múlva Krakkóba, s ott is a lehető legjobb formámat szeretném hozni. :)

Több dolgot akartam venni, de most pénztárca kímélő módban vagyok, így egyelőre ennyi is elég. A H&M-ben egy szép csipkés felsőt vettem. Imádom a csipkés dolgokat és ennek a színéért is odáig meg vissza vagyok.
A Bershkaban csak a leárazott dolgok között válogattam és két nyári felsőt vettem. Az egyiket munkába fogom hordani, a másikban pedig nyáron a foci alatt mászkálok majd.


A Reservedben is szerelembe estem. Nem nehéz. Mióta váltottam világosszőkéről barnára a ruhák között is jobban tudok válogatni (a sötét színeket amúgy sem szeretem) és azt hiszem egy-egy világos darab jobban áll. Ezért vettem egy fehér, nagy kék virágmintás lazább felsőt, illetve két leárazott szoknyát. 





Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése