Sokat hallottam a keratinos hajkiegyenesítésről, de azt gondoltam, hogy nálunk vidéken nincs ilyen. Hétvégén mégis megtudtam, hogy melyik szalonban van. Ma volt egy kevés időm és beugrottam hozzájuk, kifaggattam őket a tudnivalókról.
Mikor beléptem a szalonba már szimpatikusak voltak a fodrászok, s be kell vallanom nekem rengeteget számít egy (bármilyen szépségápolási) szalon kinézete. S ez első pillantásra elnyerte a tetszésemet. Az egyik fodrász rögtön elkezdte nézegetni, méregetni a hajamat. Mondta, hogy látja, hogy vasalva van a hajam, megnézte a hosszúságát és elmondta mennyibe fog kerülni a kezelés. Az esős, ködös idővel van a problémám, de állítólag meg fog szűnni a kezelés után, hogy olyankor behullámosodik vagy göndörödik a hajam és mindig szép lesz. El sem akarom hinni. Természetesen, heti többszöri vasalás nélkül is lehet egyenes a hajam? A két fodrász hölgy készít majd el, mert ha egy foglalkozna csak velem, az állítólag 4 órán át tartana. :O Amitől kicsit félek, hogy ki fog majd világosodni. Mert pár hónappal ezelőttig én hosszú, hosszú éveken keresztül világosszőke voltam, s most lett nemrég visszafestve eredeti színére. Majd meglátjuk mi lesz. Max. színezzük kicsit. :)
Két hét múlva, március elején megyek és nagyon várom már az eredményt, mennyire lesz tartós, mennyivel lesz puhább a hajam, s bízom benne, hogy így talán gyorsabban megnő majd.
Mikor beléptem a szalonba már szimpatikusak voltak a fodrászok, s be kell vallanom nekem rengeteget számít egy (bármilyen szépségápolási) szalon kinézete. S ez első pillantásra elnyerte a tetszésemet. Az egyik fodrász rögtön elkezdte nézegetni, méregetni a hajamat. Mondta, hogy látja, hogy vasalva van a hajam, megnézte a hosszúságát és elmondta mennyibe fog kerülni a kezelés. Az esős, ködös idővel van a problémám, de állítólag meg fog szűnni a kezelés után, hogy olyankor behullámosodik vagy göndörödik a hajam és mindig szép lesz. El sem akarom hinni. Természetesen, heti többszöri vasalás nélkül is lehet egyenes a hajam? A két fodrász hölgy készít majd el, mert ha egy foglalkozna csak velem, az állítólag 4 órán át tartana. :O Amitől kicsit félek, hogy ki fog majd világosodni. Mert pár hónappal ezelőttig én hosszú, hosszú éveken keresztül világosszőke voltam, s most lett nemrég visszafestve eredeti színére. Majd meglátjuk mi lesz. Max. színezzük kicsit. :)
Két hét múlva, március elején megyek és nagyon várom már az eredményt, mennyire lesz tartós, mennyivel lesz puhább a hajam, s bízom benne, hogy így talán gyorsabban megnő majd.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése