Ma is csengetett a postás. :) Végre megérkezett a nyakláncomhoz a karkötő is. Ami szintén meseszép és szintén szerelmes vagyok belé. Így már tökéletes a szettem. Az elefántok nagyon cukik, s az biztos hogy nem sokan mászkálnak ilyesmivel. :)
2013. febr. 25.
Lovely False Lashes Mascara
Szerintem kétféle ember van. Az egyik, aki DM-ben vásárol, a másik aki a Rossmannban. :) Én DM-es vagyok. Valahogy mindig az esett útba nekem, s van néhány saját márkás termékük, amelyet kifejezetten szeretek, ragaszkodom hozzájuk, ezért visszajáró vendég vagyok. Mostanában viszont be-benéztem a Rossmanba is és vettem egy saját márkás, Lovely pirosítót, és púdert. Kifejezetten elégedett vagyok velük (de sajnos nem volt időm posztot írni róluk). Ma azért ugrottam be, mert láttam a reklámújságjukban, hogy a Maybelline The Rocket Volum' Express szempillaspirál akciósan olcsóbb, mint bármelyik másik drogériában. De mikor megláttam, hogy a Lovely termékekre 25% kedvezmény van, elkezdtem ott nézelődni. S milyen jól tettem. Keresem a tökéletes szempillaspirált, s természetesen az összesnek a keféjét végignéztem. Találtam egy iszonyatosan jó, dundi keféjűt. Meg is vettem rögtön, főleg mivel az volt ráírva, hogy műszempilla hatás. 485 Ft-ért pedig egy próbát megér. Holnap teszek egy próbát, s meglátom beválik-e. Ha kibírja a munkaidő végét, akkor bevásárolok belőle. :)
2013. febr. 19.
Sokat hallottam a keratinos hajkiegyenesítésről, de azt gondoltam, hogy nálunk vidéken nincs ilyen. Hétvégén mégis megtudtam, hogy melyik szalonban van. Ma volt egy kevés időm és beugrottam hozzájuk, kifaggattam őket a tudnivalókról.
Mikor beléptem a szalonba már szimpatikusak voltak a fodrászok, s be kell vallanom nekem rengeteget számít egy (bármilyen szépségápolási) szalon kinézete. S ez első pillantásra elnyerte a tetszésemet. Az egyik fodrász rögtön elkezdte nézegetni, méregetni a hajamat. Mondta, hogy látja, hogy vasalva van a hajam, megnézte a hosszúságát és elmondta mennyibe fog kerülni a kezelés. Az esős, ködös idővel van a problémám, de állítólag meg fog szűnni a kezelés után, hogy olyankor behullámosodik vagy göndörödik a hajam és mindig szép lesz. El sem akarom hinni. Természetesen, heti többszöri vasalás nélkül is lehet egyenes a hajam? A két fodrász hölgy készít majd el, mert ha egy foglalkozna csak velem, az állítólag 4 órán át tartana. :O Amitől kicsit félek, hogy ki fog majd világosodni. Mert pár hónappal ezelőttig én hosszú, hosszú éveken keresztül világosszőke voltam, s most lett nemrég visszafestve eredeti színére. Majd meglátjuk mi lesz. Max. színezzük kicsit. :)
Két hét múlva, március elején megyek és nagyon várom már az eredményt, mennyire lesz tartós, mennyivel lesz puhább a hajam, s bízom benne, hogy így talán gyorsabban megnő majd.
Mikor beléptem a szalonba már szimpatikusak voltak a fodrászok, s be kell vallanom nekem rengeteget számít egy (bármilyen szépségápolási) szalon kinézete. S ez első pillantásra elnyerte a tetszésemet. Az egyik fodrász rögtön elkezdte nézegetni, méregetni a hajamat. Mondta, hogy látja, hogy vasalva van a hajam, megnézte a hosszúságát és elmondta mennyibe fog kerülni a kezelés. Az esős, ködös idővel van a problémám, de állítólag meg fog szűnni a kezelés után, hogy olyankor behullámosodik vagy göndörödik a hajam és mindig szép lesz. El sem akarom hinni. Természetesen, heti többszöri vasalás nélkül is lehet egyenes a hajam? A két fodrász hölgy készít majd el, mert ha egy foglalkozna csak velem, az állítólag 4 órán át tartana. :O Amitől kicsit félek, hogy ki fog majd világosodni. Mert pár hónappal ezelőttig én hosszú, hosszú éveken keresztül világosszőke voltam, s most lett nemrég visszafestve eredeti színére. Majd meglátjuk mi lesz. Max. színezzük kicsit. :)
Két hét múlva, március elején megyek és nagyon várom már az eredményt, mennyire lesz tartós, mennyivel lesz puhább a hajam, s bízom benne, hogy így talán gyorsabban megnő majd.
2013. febr. 17.
2013. febr. 16.
Ma vásároltam. Főleg a tavaszi ruhákra voltam ráállva. Gondoltam, talán ha veszek párat, akkor előbb fog jönni a tavasz is. :) S előre gondolkodom, mert (pont) egy hónap múlva megyünk pár napra Prágába, majd két hónap múlva Krakkóba, s ott is a lehető legjobb formámat szeretném hozni. :)
2013. febr. 15.
2013. febr. 13.
Ma szerettem nagyon a hajamat, bár kicsit kapkodva készítettem el a reggeli késés miatt. Lenne már tavasz és akkor könnyebb lenni kelni és nem kéne rohanni reggelente.
2013. febr. 12.
Rendszeresen benézek a Müllerbe, s ha ott járok a dekorkozmetikumokat mindig végignézem. Mikor megláttam, hogy a NYC bizonyos termékei akciósak, gondoltam megérnek egy próbát. Mert ha nem válnának be, akkor sem fizettem értük sokat. Az Ultra Last ajakrúzsok majdnem fél áron voltak és úgy gondoltam, hogy 305 Ft-ért simán megéri néhány színt választani. Mindig féltem a piros színtől szájon, de úgy éreztem most bevállalom és két árnyalat került a kosaramba.
Az egyik egy világosabb árnyalat (402, Red Flame), amely kicsit csillámos. A másik pedig kicsit sötétebb és intenzívebb (404, Air Kiss). Ma már nem próbáltam ki őket (ami csak félig igaz, mert a nyelvtanáromhoz menvén az egyikből kentem kicsit a számra, s megjegyezte, hogy ez a piros szín jól áll nekem). Majd holnap lesz a rendes próbája, kiderül mennyit bír (főleg, hogy a szakmámból kifolyólag sokat beszélek és hamar kopik minden).
2013. febr. 9.
Mindig szerettem a csajos dolgokat. A ruhákat, a kiegészítőket, az illatokat, a sminkeket, mindent, ami egy csajos csajhoz hozzátartozik. Ez a dolog jobban és jobban növekszik és gondoltam megőrzöm, elraktározom a tapasztalataimat fényképekkel, tesztekkel és írásokkal. Hogy vissza tudjak keresni és esetleg megosszam másokkal a tapasztalataimat.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
