2013. ápr. 28.

Tavasz van!


Hirtelen jött, rögtön a tél után, de végre itt van. Így az embernek is nagyobb kedve van mindenhez. Imádom a kertemet (Anyuék kertjét), ahol például kinyíltak a tulipánok, amelyeket még az ősszel hoztam Amszterdamból. Azt hittem nem lesz belőlük semmi, de tádám, szebbek mint gondoltam volna korábban, s mégis csak holland tulipánok, nem holmi helyi piacon vásároltak. :)
Nagyobb lelkesedéssel vágok bele a munkába (főleg mert érzem közeledni a másfél hónapos pihit) és persze szívesebben járom a köröket is a különböző üzletekben. ;)







Végre felvehetem a kis lapos balerina cipőimet és elkezdhetem hordani a vékonyabb, színesebb ruháimat.
Már elkezdtem szandálokat is vásárolni.Tavaly volt egy, amit nagyon szerettem, de sajnos teljesen elhasználtam, így a heti lomtalanításon ki is tettem a szemetes mellé 2 csizmával és 2 másik szandállal együtt. Természetesen rögtön elvitték. De idén is sikerült egy teljesen ugyanolyan szandált találnom, így hát megvettem. Mivel nem nálam van jelenleg a szandál, ezért lefotózni sem volt még lehetőségem, de ami késik, nem múlik.
A képen látható nadrágot egyébként még a Glamour napokon vettem. Már alapból le volt árazva, de szerencsére az akciós termékekre is lehetett használni a kupont, így gondoltam nem hagyom ott az üzletben, hiszen nincs színes nadrágom. :O
A héten mindenképp el kellett mennem a DM-be, mert nagy bevásárlást kellett tartanom egyrészt itthonra, másrészt Anyuéknak is (s ilyenkor nekem egyszerűbb egyben megoldanom ezt). Örömmel láttam, hogy megjelentik a nyári limitált kiadások jobbnál  jobb gyümölcsös termékekkel és sajnos nekem ezek a gyengéim. Rengeteg időt elpepecseltem a boltban, hogy mégis olyan dolgokat vegyek meg, amelyekre tényleg (na persze) szükségem van.
Balea narancsos ajakápoló kis tégelyben. Amire igazából semmi szükségem nincs (főleg mivel Lengyelországból hoztam két Nivea ajakápolót, illetve Csehországból egy Body Shoposat, aminek örülök, mert múlt héten az Arénában már nem kaptam olyant, pedig akartam utánpótlást). Viszont képtelen vagyok az ilyesminek ellenállni. Az állaga kicsit olyan vazelin szerű, más mint a többi és a narancsos illata mindent visz. Igaz, hogy az összetételével nem vagyok megelégedve, de egynek jó lesz (míg meg nem unom). Gyorsan vettem egyet a barátnőmnek is, használja csak.

A Balea ananászos-kókuszos tusfürdő az illatával fogott meg. Az ananászt egyébként is imádom enni, mikor pedig beleszagoltam a tusiba, biztosra tudtam, hogy ez bizony a kosárban fog landolni. Már a csomagolása is tetszett, vidám, nyári. és sajnos engem egy-egy csomagolással is meg lehet vásárolni. :(

A két szappan közül az egyik dinnyés, a másik pedig mangós-kókuszos. Most utasításba adtam, hogy nálam jelenleg csak szappannal lehet kezet mosni és a folyékony szappant tilos használni. :D Mihamarabb ki szeretném tenni valamelyiket a fürdőbe.

Emellett vettem egy Denk Mit trópusi illatú illatosítót, amit a kádam szélére raktam és győzök mély levegőt venni orron keresztül, mikor a fürdőben vagyok.

Szerintem a héten is teszek egy kört, biztosan találok még nekem való terméket. Anyák napjára lehet veszek Anyunak egy csomagot, amiben (ha jól emlékszem) barackos tusfürdő és testápoló volt.

Végre felavattam a még októberben vásárolt piros és kék kis balerina cipőmet is, amit 50%-os kedvezménnyel vettem akkor az 50%-os kínai boltban. Volt vagy 1000 Ft. Azóta a munkahelyemen pihent az íróasztalom alatt. Valahogy mindig nehezemre esett hazahozni (pedig kemény 2 perc sétára vagyok a munkahelyemtől). Jó volt ebben a vidám kis cipőben mászkálni egyet.

Viszont ami számomra most a legfontosabb, hogy tegnap végre elmentem futni. Mivel volt egy kis balesetem (banális magas sarkas sztori, jobb nem is belemenni), ezért most tudtam idén először futni. :( Így csak 10 percet futottam, összesen 2 kilométert, de imádtam. Mostantól rendszer lesz belőle és mindig egy kicsit több.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése