2013. ápr. 13.

Glamour napok

Számomra már az nagy örömet jelentett, hogy 5 és fél hónap állandó csizmahordás után végre felvehettem az egyik tavaszi cipőmet. Körülbelül nem akarom még most sem elhinni, hogy ennyire jó idő van. Így szikrázó napsütésben vágtam neki az idei tavaszi Glamour-napoknak. Nem akartam sok helyen vásárolni, illetve sok pénzt költeni, mivel korábban sem fogott meg sok dolog az üzletekben. A ruháim legnagyobb részét az Orsayban veszem, ezért ott mindenképp szerettem volna venni valamit és még a Müllerben vásárlás volt a célom.
Mikor reggel válogattam a szekrényemben, feltűnt hogy mindösszesen egy darab tavaszi farmerom van, tehát azt mindenképp kell venni.
Bejártam az Orsayt és nem találtam semmit. Wtf? Egy darabra sem tudtam azt mondani, hogy igen, ebbe szerelmes vagyok, ezért inkább ott hagytam. Ezeknek úgyis mindig az a vége, hogy nem hordom, hanem áll a szekrényben, majd próbálok neten túladni rajta. Így minek?
Viszont a bizsuk között találtam nem is egy darabot, amit elhoztam volna. Aztán mivel ez a karkötő és a masnis fülbevaló szerelem volt első látásra, ezeket megvettem. Hát már meg is bántam... Kb. 5 perccel ezelőtt fel akartam próbálni a fülbevalót, erre paff, széttörött. :S Ma és holnap már sajnos nem érek rá, de hétfőn az értekezlet előtt mindenképp bemegyek és kicseréltetem. Valami másra, mert ebből csak ez az egy darab volt. Nem igazán érdekel az sem, hogy akciósan vettem, valamit majd kitalálnak.

A Müllerben azokból a dolgokból vásároltam, melyek már kifogyóban vannak vagy valamiért imádom őket. A Sunfleur tisztító bőrradírom hamarosan üres lesz, ezért mindenképp betettem a kosárba. Körömlakklemosó is kell és a táskámban mindig van a Jimjams sminklemosó kendőiből, hát vettem belőlük is utánpótlást.
Múltkor már vettem egy limitált kiadású licsi és málna illatú Aveo testápolót, amit még nem volt alkalmam kipróbálni, mert nem fogyott el a régi. De vettem egyet Anyuékhoz, mert itt mindig az ő testápolóját használom, s már meguntam.

Hosszas gondolkodás után néhány dekorkozmetikai terméket is vettem. Két Essence szemhéjfestéket, a 01-es Chill out és a 68-as Strawberry ice cream árnyalatot. Körömlakkból a 108-as ultimate pinket választottam. Igaz, hogy a köröm mintázásában béna vagyok, de vettem egy ilyen köröm díszítő tollat (?), amivel talán majd pöttyöket meg mindenféle szépséget varázsolhatok a körmeimre. :)
A Catrice Absolute Eye Colour négyes szemhéjpúderéből pedig a 070-es Mud Spencer & Coralle Hill árnyalat tetszett meg igazán. Már
ki is próbáltam, s kíváncsian várom mennyire lesz tartós.Bár a  Bijou Brigitte-ben nem volt kupon, mégis gondolom ezekre a napokra való tekintettel volt kedvezmény. Hát vettem két horgolt (?) karkötőt, amelyekkel már egy ideje szemezgettem, de valahogy sajnáltam rájuk a pénzt.
A C&A-ban vásároltam még egy napszemcsit. Azokat nem tudom minek veszek, hiszen a szemműtétem óta muszáj vagyok rendes, tisztességes védelemmel ellátott napszemüveget venni. De majd egyszer-egyszer felteszem azért.
Szerencsére nem költöttem sokat. A lényeg pedig, hogy nem vettem farmert. Majd jövő hétvégén veszek a Mangoban, aztán kész.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése