Turkálóban jártam. Tudni kell rólam, hogy a ruháim kb. 30%-a turkálóból van, de én nem tudok turizni. Anyunak van arany keze és a legjobb darabokat is ki tudja halászni. A legjobb fogása egy Chanel táska volt, amit fontosabb alkalmakkor elő is veszek. :)
Csütörtökön az edzőteremben mondta a barátnőm, hogy szombat reggel bálabontás lesz a város legjobb turijbáan és menjek el vele. Mondtam, hogy nekem nincs érzékem ehhez és talán ebből adódóan türelmem sincs. :) Csak rávett. 9-re odamentem és az eszem megállt, hogy mi tömeg van és tolakodás a bejáratnál. Én ráérős voltam. :) Nem izgultam túl az egészet. Így is sikerült 3 nagyon jó darabot kifogni. Egy kabátról és egy vagány szoknyáról sajnos lemaradtam, mert pont előttem vették le az állványról, de sebaj.
Csütörtökön az edzőteremben mondta a barátnőm, hogy szombat reggel bálabontás lesz a város legjobb turijbáan és menjek el vele. Mondtam, hogy nekem nincs érzékem ehhez és talán ebből adódóan türelmem sincs. :) Csak rávett. 9-re odamentem és az eszem megállt, hogy mi tömeg van és tolakodás a bejáratnál. Én ráérős voltam. :) Nem izgultam túl az egészet. Így is sikerült 3 nagyon jó darabot kifogni. Egy kabátról és egy vagány szoknyáról sajnos lemaradtam, mert pont előttem vették le az állványról, de sebaj.
Szóval a zsákmányok:
Egy sima kék H&M-es felső. Egy mérettel nagyobb, de úgy voltam vele, hogy a tornacipős szerelésemhez ilyen laza cuccnak bőven jó lesz.
Találtam még egy hosszabb virágos-madaras felsőt is, ami majd tavasszal, amikor napsütéses idő lesz, akkor fehér nadrággal és fehér tornacipővel szintén tökéletes lesz.
És végül a ruhadarab. Imádom, szerelem. Egy H&M-es blézer. Rövidebb az ujja az eleje kicsit hosszított a hátához képest. Azonnal lecsaptam rá. Egy csajszi mondta is, hogy ha nem lesz jó rám, akkor legyek kedves odaadni neki. De jó lett, persze hogy jó lett. :)
Biztos vagyok benne, hogy gyakrabban vissza fogok nézni ide is és másik turiba is.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése