
Nem múlik a tél, s nem jön a tavasz. Pedig annyira várom. Tudom, várja
mindenki. Úgy gondoltam (nem emiatt) még egyáltalán nem késő, és
rendeltem egy ilyen bőrápoló balzsamot. Mézes illata van és az állaga is egész jól néz ki. Az egyetlen amivel nem vagyok megelégedve, az a doboza. nagyon nehéz belenyúlni. Jobb lett volna, ha laposabb a doboz és nagyon az átmérője a tetejének. Mikor már csak az alján lesz balzsam, nagyon nehéz lesz belenyúlni. Még szerencse, hogy rövid körmeim vannak, legalább nem megy a körmeim alá. Remélem most jó szolgálatot fog tenni a jövő héten Lengyelországban. Azt mondják még kemény tél van ott... (Pedig annyira vártam már Prága után, hogy majd itt lehet divatolni meg normális kabátban, cipőben, ruhában menni és nem fogok kötözött sonkának kinézni a több réteg ruha miatt. Hát így jártam, ennyi, tessék.)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése