Mostanában rendeltem pár új terméket az Avon katalógusból. Alapjában véve nem szeretem az Avonos dolgokat. Egy szempillaspirálom van, amit rendszeresen rendelek, mert nagyon bevált. Azon kívül nyáron szoktam testpermetet rendelni, illetve egyszer-egyszer egy szájfényt vagy rúzst. Azonban azokat sem szeretem annyira, mert katalógusban nem látom az igazi színüket, így melléfogás is lehet az egész. Ennek a visszaküldözgetősdinek pedig nem vagyok a híve.
Talán említettem már, hogy engem simán meg lehet vásárolni a csomagolással. Igen, sajnos bedőlök a reklámoknak, de ez van. Pont emiatt vettem meg az Avon Only imagine parfümjét is, aminek az üvege tetszett nagyon és úgy voltam vele, hogy ha az illat nem is jön be, akkor is szépen fog mutatni a többi üvegem mellett. Kedvező volt az ára is, gondoltam belefér.
Nem bántam meg, mert az illet pontosan az, ami nekem való és a legjobban jellemez engem. Virágos, gyümölcsös, vidám, nyári illat. Igaz, hogy nem valami tartós, de nem is baj. Nyáron inkább testpermetezek. Nagyon jó lesz arra, hogy elfújogassam. És ha kifogyott, akkor is szép dísze lehet a lakásnak.
Nem bántam meg, mert az illet pontosan az, ami nekem való és a legjobban jellemez engem. Virágos, gyümölcsös, vidám, nyári illat. Igaz, hogy nem valami tartós, de nem is baj. Nyáron inkább testpermetezek. Nagyon jó lesz arra, hogy elfújogassam. És ha kifogyott, akkor is szép dísze lehet a lakásnak.
A tökéletes nappali-és éjszakai krémet már rég keresem. Az Avon krémeitől féltem, mert korábban az egyiknél allergiás reakció lépett fel. Viszont ez bármelyik krémnél előfordulhat, függetlenül attól, hogy drogériában veszem vagy gyógyszertárban.
Gondoltam kipróbálom az Anew Vitale 25+ szemránckrémet, nappali- és éjszakai krémet. Sajnos már túl vagyok a 25-ön és igenis oda kell figyelnem, hogy a koromhoz, a bőröm korához megfelelő krémeket és lemosókat válasszak.
A szemránckrémet használom reggel és este is. Igazából megelőzésképpen, a korom miatt. Nem tudom azt mondani, hogy használ vagy nem. Kenem vele a szemem környékét és kész. Remélem azért hosszútávon lesz majd eredménye és esetlegesen később jelennek meg a ráncok, szarkalábak.
A szemránckrémet használom reggel és este is. Igazából megelőzésképpen, a korom miatt. Nem tudom azt mondani, hogy használ vagy nem. Kenem vele a szemem környékét és kész. Remélem azért hosszútávon lesz majd eredménye és esetlegesen később jelennek meg a ráncok, szarkalábak.
A nappali krém minden reggel arctisztítás után kerül az arcomra a BB krém alá. Nem érzem, hogy annyira zsírosodna a bőröm, mint korábban, de nyilván erre akkor kell visszatérnem, ha 30+ fokok lesznek.
Az éjszakai krémekkel mindig hadilábon álltam, mert reggelre sajnos zsíros lett tőlük az arcom, egyáltalán nem éreztem a bőrömet frissnek vagy hogy levegőhöz jutna. Pedig próbáltam én Bebe, Garnier, Loreal és mindenféle krémet, természetesen a bőrtípusomnak megfelelőt. Valahogy egyik sem tetszett, ezért mindig fél üvegekkel dobtam ki. Most csodálkoztam is, hogy nem lett reggelre csillogó és csúszós a bőröm, úgyhogy az éjszakai krémmel határozottan meg vagyok elégedve és ha ez a nyári időszakban is így marad, akkor biztosan fogok még ebből a krémből vásárolni. Sőt, erősen gondolkozom azon, hogy a termékcsalád többi termékét is megrendelem.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése