2013. ápr. 7.

Utazós körmök

Azért (is) szeretem Lengyelországot, mert nagyon jó ruhákat és (nálunk még, egyáltalán) nem kapható kozmetikumokat lehet kapni. Szóval az elkövetkezendő 4 napban én nem feltétlenül a turisztikai látványosságokba vetem bele magam, hanem amennyiben lehetőségem van rá, akkor inkább a vásárlásba. :)
Viszont készülök szolid és visszafogott körmökkel. Mivel félig-meddig üzleti hivatalos ügyben megyek, ezért szolidra veszem a figurát.

A Wieliczkában található sóbányában legutóbb jól bevásároltam fürdősóból, de sajnos elfogyott és idén oda nem megyek, így ráállítottam ismerősömet és azt mondta hogy mire veszek mindenáron szerez nekem. Remélem sikerül is neki és élvezhetem újra a sós fürdőzést (igaz, még a prágai Manufakturaból származó sót sem kezdtem meg.).
De visszatérek az eredeti  bejegyzéshez. Szolid figura. Rég szerettem volna már olyan csillámos és lehetőleg ezüst körömlakkot, amiben csak úgy hemzsegnek a csillámok és teljesen fedi a körmömet. Kitaláltam én már a fejemben, hogy gyűrűsujj ezüstcsillámos, a többi pedig világos rózsaszín. Éljen! Pénteken megtaláltam az ehhez tökéletes Aden lakkokat, ráadásul kis üvegesek (nem szeretem a nagy lakkokat, mert úgysem használom el őket) és az áruk is verhetetlen (200 Ft). Szóval szép rózsaszín-ezüst körmökkel villogok. Igaz gondolkodtam. hogy meglépem a babarózsaszín-menta összeállítást, ahogy azt tettem a héten, de majd következőben ha csak szórakozásból megyek.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése