2013. ápr. 12.

Lengyel út

Ismét Lengyelországban jártam, s ismét nem csaptam nagy bevásárlást. Valahogy az édességekre helyeztem a hangsúlyt, amelyek azt hiszem megérnek egy külön bejegyzést, ami holnap fel is fog kerülni. Sajnos csak egy drogériába jutottam el (illetve kettőbe, de mindegyik Rossmann volt). Anna (az ottani kolléganő) mondta, hogy van valami nagyon jó kis lengyel drogériájuk, de olyannal sajnos nem találkoztam. Nem költöttem sokat, nem vettem sok dolgot.
Van egy lengyel dekorkozmetikai márka, a Wibo, aminek a körömlakkját már máskor is megvettem és nagyon szép színekben kapható, annál is jobb áron, a tartósságáról nem is beszélve. Most csak egy árnyalatban vettem, méghozzá egy barackos rózsaszínest arany csillámokkal. Egyelőre nem volt időm kipróbálni, de azt hiszem jövő héten ezt kenem a körmömre.
Vettem egy halvány rózsaszín pirosítót is, gondoltam nem sötétet választok, hiszen készülök a nyárra ezerrel. :)

vettem egy Garnier Essentials frissítő sminklemosó tejet szőlő kivonattal. Ezt használom itthon is rendszeresen, s pont a múltkor vettem belőle két tubussal is (mindkét lakásba egyet), de annyira olcsó volt odakint, hogy egy a kosaramba került. Nem romlik meg és ennyi pénzért nem akartam otthagyni.

A legnagyobb fogás mégis a két Nivea lip butter volt, hiszen ezeket nem lehet itthon kapni. A simát a polcon hagytam, de a vaníliás makadámdiós és a málnás bizony landolt a kosárba. Egyelőre nem bontom ki őket, mert még ott van a The Body Shopban vásárolt mangós és a mézes is... De addict vagyok sajnos.

Kaptam egy csodaszép ajándékot is. A lengyel kolléganőtől. Nem ismerem ezt a márkát, azzal sem vagyok tisztában, hogy Budapesten van-e üzletük. Mindenesetre a Coyoco márkával nem találkoztam. Egy szép kis szettet kaptam, ami nyakláncot és karkötőt tartalmaz. Ráadásul most lesz az unokatesóm ballagása és a ruhámhoz tökéletesen fog passzolni. :)


Volt hó is. Nem kevés. Igaz, ez még Szlovákiában készült, de Lengyelországban is hatalmas volt a kertben, ami csodálatos volt. A szállásunk kertjében befagyott tó és kastély a tó mellett. Mint egy mese.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése