2013. márc. 28.

And that's who I am

Akkor tessék. Megmutatom ki vagyok, mi vagyok, s mit érdemes tudni rólam. :)
Imádok utazni, mint ahogy azt már korábban le is írtam. Valamiért London lett a kedvencem az összes hely közül, ahol eddig jártam. Nagyon szeretem, s szeretnék visszatérni ahányszor csak lehet, hiszen rengeteg dolog van még ott, amit nem láttam, illetve amit újra és újra látnom kell.


Mert amellett, hogy dolgozom tavaly szeptember óta nekiálltam a harmadik idegen nyelvnek és elkezdtem oroszul tanulni és nyilván a lehető legjobbat szeretném kihozni magamból.


Na igen. Ez is körülbelül október óta tart. Soha nem voltunk a hússal nagy barátok. Éppen ezért nem volt nehéz lemondanom a húsfogyasztásról. Halat eszek. S nem vegán vagyok. De múltkor csaltam Prágában, ettem kolbászt.

Kettő telefonom is van és mivel mindkettő roppantul okos, ezért természetesen tényleg ezeken lógok. Használok mindenféle alkalmazást, ingyenes üzenetküldéses dolgokat és rengeteget telefonálok is.

Nem hiszek a véletlenekben. Abban hiszek, hogy minden okkal történik és igenis vannak jelek az életünkben, melyeket követni kell.
 Tanárnéni vagyok egy általános iskolában. Imádom a kis lurkókat. :)

Egyszer megnéztem az összeset évekkel ezelőtt. majd exemmel ültünk le és valahogy megszerettem. Bár ő azóta már nem részese az életemnek, de a film az maradt és újra és újra megnézem.
 Soha semmit nem adok fel. Mindig elérem amit akarok. Legyen szó bármilyen dologról is. Ha a fejembe veszek valamit az előbb vagy utóbb úgy is lesz.
Nagyon szeretem a repülést is és szívem szerint elmentem volna stewardessnek, de azt csak fiatalon csinálhatja az ember, s utána nem tudtam volna mit kezdeni magammal. Viszont az érzés, mikor felgyorsul a gép a kifutópályán, majd felemelkedik fantasztikus.

 Bizony. Szerintem ez az egész a szeretetről szól, s nem arról, hogy kit és hogyan.

Ja és igen. Már egy ideje a szinglik népes táborát gyarapítom. De tudom, hogy majd egy szép napon találkozom leendő gyermekeim apjával. Vagy talán már találkoztam is.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése