2013. márc. 24.

Kaptam szépséges karkötőt, mert egy angyal vagyok és mert megérdemlem. Már régóta szerettem volna Thomas Sabo Charm karkötőt, de eddig sosem vettem rá magamat, hogy megvegyem. Még jó hogy nem, mert most egy angyalszárnyasat kaptam. Alig várom már, hogy vegyek rá újabb és újabb medálokat. Azonban azt nem tudom eldönteni, hogy színes vagy sima ezüst mintákat szeretnék rá. A nagy napon pedig (ami április. 20-án lesz) már ezzel szeretnék villogni. :)
Furcsa, hogy mennyire egyszerű ez a karkötő, s egy-egy szettet mégis mennyire fel tud dobni. Imádom. Egyszerű, de tökéletes. :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése