Nagyon szeretek utazni és amikor lehetőségem van rá, megyek is. A hosszú hétvégéket is igyekszem kihasználni. Ha tehetem repülővel megyek, mert nem szeretek túl sokat egy helyben ülni és amúgy is imádom, amikor felszáll a gép. Plusz ha szép idő van ( s ablak mellett ülök), akkor nézegethetem a szép tájakat. Most Prágába mentünk a hosszú hétvégére. Bár a hideg idő miatt nem éppen a csinosság volt az elsődleges szempontom a csomagolásnál, hanem inkább az, hogy ne fázzak meg. Itthonról még kénytelen voltam hótaposóban elindulni, aztán nem is bántam, hogy bundás csizma van nálam. Mivel inkább kint sétálgattunk, ezért a ruháimról nem nagyon készült kép, de a repülős outfitet megosztom veletek mindenképp.
Napszemüveg: Bijou Brigitte
Sál: Orsay (bár az csak véletlenül maradt a nyakamban)
Nyaklánc: e-bay
Pulcsi: Invázió (életem első vásárlása a múlt héten, de szerintem még visszatérek)
Nadrág: Törökország (bazár)
Csizma: Kínai bolt (gyorsan kellett valami, mikor decemberben havazott)
Gyűrű: Orsay
Kabát: Orsay
Fülbevaló: Claire's
Természetesen a kényelem volt a fő szempont, de azt hiszem nagyon ügyesen összeválogattam a ruháimat. :)
Utazáskor még a kiegészítőimre is odafigyelek, hiszen nagyon fontosak azok is. Igyekszem összetartózókat választani, ah ez mégsem jön össze, akkor marad a hasonlóság. Most például a hatalmas baglyos nyakláncomhoz (maire csak annyit mondott a reptéri ellenőrzésnél a biztonsági, hogy "Vegye le a baglyot!") egy leveles gyűrűt és egy szívecskés fülbevalót.
Külföldön vásárolok is mindig. Jelen esetben vissza kellett fognom magam, mert csak kézipoggyászom volt. Úgyhogy csak egy Tezenises rózsaszín trikót vettem (amit ma a fekete tunikám alá vettem és valami eszméletlenül feldobta az összhatást), a The Body Shop-ba ugrottam be egy körömreszelőért (mert letört a körmöm), de egy mangós ajakápoló is a kosaramban landolt. A legjobban viszont a Manufakturás fürdősónak örülök. Nem tudtam, hogy ők Magyarországon is léteznek, de most hogy rákerestem kiderült, hogy igen. Azt hiszem rendszeres megrendelő leszek. :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése